Pro vás

Praha

Firma SERVIS REGION GROUP s.r.o. poskytuje služby účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence v České Republice.

Specializujeme se na vedení účetních agend pro malé a střední podnikatelské subjekty, právnické a fyzické osoby, podnikající v různých odvětvích obchodu a služeb.

Naším cílem je – zbavit Vás a Váš byznys problémů spojených s vedením účetnictví.

Základem naší činnosti je, individuální přistup k zákazníkovi a přijatelné ceny naších služeb. Důležitým kritériem naší práce je kvalita provádění úkolů. Trvalá spolupráce se zákazníkem a vysoce profesionální přístup k problematice je zárukou našeho úspěchu.

Vedení účetnictví můžeme poskytovat jak ve formě trvalé spolupráce, tak ve formě jednorázových služeb.

Praxe účetnictví – to je složitý soubor velmi specifických otázek týkajících správnosti řešení, které do velké míry závisí na ekonomickém životě té které společnosti. Vytváření vnitřních účetních informací, vytváření vnějšího finančního výkaznictví, vedení daňové evidence – to vše je účetní praxe – každodenní práci účetních.

K vedení účetnictví, jehož správnost či neprávnost vedení může ovlivnit zisky či ztráty firmy, je nutné přistupovat jako k jedné z nejdůležitější zákonných povinností každé společnosti.

Důležitost profesionálního přístupu k účetnictví, daňové evidenci a dalších souvisejících činností v oblasti finančního řízení – nepotřebuje žádné komentáře.

Налоги и бухгалтерский учет в Чешской Республике